Estetyka, odpowiednie zabezpieczenie, trwałość kartonu ? bezpieczne wysłanie swoich produktów jest czasochłonne i czasem problematyczne. Nie już się tym martwić i tracić wiele godzin w ciągu miesiąca na odpowiednie pakowanie towarów.

Nasze centrum logistyczne prowadzi usługi pakowania ? każda paczka przygotowywana przez nas, wygląda estetycznie i profesjonalnie, a w dodatku jest dokładnie zabezpieczona przed zniszczeniem czy potłuczeniem. Dzięki naszym usługom Twój produkt zostanie doręczony do każdego klienta na terenie Unii Europejskiej.

Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym Twój towar zostanie odpowiednio zabezpieczony. W zależności co wybierzesz, produkty możemy wkładać w kartony, specjalne koperty powietrzne czy układać i zabezpieczać na palecie.

Dzięki nam, masz możliwość na szybszy rozwój swojego biznesu ? możesz wykorzystać zaoszczędzony czas i zamiast na pakowanie zamówień internetowych, wykorzystać go na obsługę większej liczby klientów, co przeniesie się na zwiększenie zysków. Nasza usługa pozwoli na profesjonalne i szybkie dostarczenie każdej paczki, dzięki czemu zyskasz przychylność klientów, który wrócą do Ciebie robić dalsze zakupy.

Przygotowywane przez nas towary mają wymiary odpowiednie dla firm kurierskich. Współpracujemy z wieloma takimi firmami, zarówno na terenie Polski, jak i Niemiec. Ponadto, w razie problemów, wszystkie paczki znajdujące się w naszych magazynach i te wysyłane przez nas, są ubezpieczone, zatem nie trzeba obawiać się ewentualnej straty.

Jeśli jesteś rozsądnym przedsiębiorcą zleć pakowanie paczek do wysyłki nam ? zaoszczędzisz czas i będziesz miał szansę na poprawienie jakości pracy i zarobków.


X