Dużo produktów, mało miejsca? Skorzystaj z naszej usługi, dzięki której bezpiecznie przechowasz swój towar, a dodatkowo nie będziesz tracił czasu na jego pakowanie i wysyłkę ? tym zajmiemy się my.

Na nasze centrum logistycznie składa się blisko 47 tysięcy m2 powierzchni przystosowanej do magazynowania towarów o różnych gabarytach. Przedmioty są bezpiecznie składowane na paletach lub półkach.

Magazynowanie towarów, które prowadzimy, jest zoptymalizowane, dlatego przedmioty wysyłamy szybko i w odpowiednie miejsce. Nasze usługi logistyczne są profesjonalne i zoptymalizowane ?wszystkie paczki posiadają kod kreskowy (jeśli nie okleiłeś swoich produktów, możemy zrobić to za Ciebie), dzięki czemu unikamy pomyłek przy wysyłce.

Co więcej, udostępniamy możliwość korzystania ze specjalnej aplikacji OMS, która pozwoli Ci zobaczyć stan Twoich produktów w naszym centrum, a także sprawdzić ich zamówienia oraz dostawy. Dzięki temu masz dostęp do informacji o swoich produktach przez całą dobę.

Oferujemy szereg promocji i udogodnień związanych z naszą logistyką magazynową. Przez pierwszy miesiąc wszelkie koszty związane z przechowywaniem produktów masz darmowe ? mówimy o kosztach dopiero w drugim miesiącu. Ponadto, płacisz jedynie za faktyczne miejsce, które zajmują Twoje towary, a nie za deklarację. W przypadku ewentualnych wypadków, wszystkie paczki (przechowywane i wysyłane) są ubezpieczone ? jak widać nasza logistyka magazynowa jest profesjonalna i nie ma sobie równych.

W razie wątpliwości lub pytań, zachęcamy do kontaktu ? odpowiemy na pytania i przygotujemy spersonalizowaną ofertę odpowiadającą Twoich potrzebom oraz wymaganiom.

X