Centrum logistyczne: magazynowanie i pakowanie towarów

MBB jest dostawcą rozwiązań dla sprzedawców internetowych. Prowadzimy centrum logistyczne, które stworzone jest dla osób chcących zaoszczędzić czas na wysyłce przedmiotów i ich przechowaniu. Pozwoli skupić siły na profesjonalnej obsłudze klienta, co w konsekwencji pomoże polepszyć jakość Twoich usług.

W skład naszej działalności wchodzi zarówno pakowanie, jak i magazynowanie towarów. Pakowanie zamówień internetowych to zadanie trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Dzięki nabytemu przez lata doświadczeniu potrafimy estetycznie i dokładnie zabezpieczyć, a następnie wysłać zamówienie. Z kolei magazynowanie towarów jest bardzo opłacalne (pierwszy miesiąc jest za darmo!) i pozwala na odpowiednie przechowanie nawet wielu rzeczy.

Nasze usługi logistyczne są popularne i coraz więcej przedsiębiorców je wybiera ? rokrocznie zabezpieczamy i wysyłamy już ponad 3 miliony paczek!

Zgłoś się do naszego centrum a razem usprawnimy działanie Twojej firmy, dzięki czemu oszczędzisz pieniądze i czas. Nie czekaj dłużej, zgłoś się do nas!

Zaufaj nam i już dziś dołącz do grona naszych klientów.

Oferta

Nasze nowoczesne centrum logistyczne to łącznie 46 500 m2 powierzchni magazynowej. Twoje towary są u nas bezpiecznie składowane, w zależności od Twoich potrzeb na półkach lub paletach. Dzięki webowej aplikacji OMS masz bezpośredni dostęp do swojego magazynu, on-line możesz kontrolować stan swoich produktów. Co ważne nie musisz wynajmować z góry określonej przestrzeni magazynowej, finalnie płacisz tylko za to miejsce, które realnie wykorzystujesz.

Pakowanie towarów zajmuje Tobie sporo czasu, my w pakowaniu jesteśmy mistrzem – rocznie wysyłamy prawie 4 500 000 paczek! Zawsze wybierzemy odpowiednie opakowanie i zabezpieczmy towary tak, aby Twoje przesyłki spełniając wymogi firm kurierskich bezpiecznie i pewnie trafiły do klienta końcowego.

Wysyłka

Centrum logistyczne przy granicy polsko – niemieckiej daje nam wyjątkowe możliwości. Współpracujemy z polskimi i niemieckimi firmami kurierskimi, naszym strategicznym partnerem jest firma DHL Niemcy. Dzięki temu możemy Wam zaoferować najkorzystniejsze stawki na usługi kurierskie i bardzo krótki czas realizacji dostawy.

Serwis after sales

Sprawna obsługa zwrotów to zadowolenie Twoje i Twojego klienta z poziomu oferowanych usług. Zapewniamy Tobie pomoc dedykowanego opiekuna, który pomoże sprawnie i przejrzyście przeprowadzić proces zwrotu, reklamacji czy ponownego nadania nieodebranej przesyłki.

Oszczędność czasu

Dzięki nam zaoszczędzisz mnóstwo czasu. Możesz przeznaczyć go na udoskonalanie swojego biznesu i poświęcić się budowaniu pozytywnych relacji z klientem.

Kontrola kosztów

Jeśli jesteś naszym klientem, pierwsze 30 dni magazynowania masz zawsze za darmo. Płacisz dopiero gdy Twoje produkty są u nas składowane dłużej niż 1 miesiąc. Czy wierzyłeś, że tak mocno można obniżyć koszty magazynowania?

Nie lubisz pakować?

A my lubimy! I bardzo chętnie Cię w tym wyręczymy. Pakujemy szybko, precyzyjnie i estetycznie. Każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona tak aby Twoje produkty dotarły w nienaruszonym stanie do klienta.

Efektywność dostawy

Tylko od nas tak tanio i tak szybko wyślesz swoją przesyłkę do całej Unii Europejskiej, nawet w ciągu 24 H.

Konkurencyjne stawki za usługi kurierskie.

możesz skupić się na rozwijaniu swojego biznesu a my wyręczymy Cię w Twoich codziennych obowiązkach

Aktualności

Wysyłka
do całej UE
już od
7,90 zł 

najkorzystniejsze
stawki za usługi
kurierskie
Napisz do nas aby sprawdzić koszty.

Magazyn
30 dni
za free!

Magazyn

Nasze mocne strony

Nowoczesne centrum logistyczne zlokalizowane przy granicy polsko – niemieckiej

46 500 m2 powierzchni magazynowej

współpracujemy z Polskimi i Niemieckimi firmami kurierskimi

Obsługa klienta w języku polskim, angielskim, niemieckim, chińskim

FAQ

Czym jest OMS?

OMS (z ang. Order Management System) – system informatyczny stworzony do automatycznego zarządzania zamówieniami i koordynowania wysyłki towarów sprzedawanych w Twoim sklepie internetowym online.

Zalety  OMS?

Dzięki integracji z naszym OMS, online i przez 24 godziny na dobę masz dostęp do swoich stanów magazynowych, informacji o produktach, dostawach do magazynu i zamówieniach.

Skąd wiemy co wysłać?

Ponieważ wszystkie artykuły posiadają kody kreskowe. Jeżeli towary nie mają kodu kreskowego, to my chętnie pomożemy Tobie w oznakowaniu ich. Dzięki temu zawsze możemy zidentyfikować towar i wiemy co wysłać. Jeżeli Twoje towary nie maja kodu kreskowego, to przy dostawie możemy je okleić za Ciebie.

Jak w magazynie M.B.B. składowany jest towar?

Magazyn M.B.B. to ponad 46 500 m2 powierzchni i ponad 22 tysiące poszczególnych lokalizacji. Wasze towary są składowane na półkach w specjalnie przygotowanych do tego regałach lub na paletach w regałach wysokiego składowania. Dzięki temu zawsze wiemy co gdzie przechowujemy i co wysłać.

W co pakujemy towary do wysyłki?

W zależności od Twoich potrzeb towary mogą być spakowane w koperty powietrzne, kartony, lub przygotowane do wysłania na palecie. Nasze paczki zawsze spełniają wszystkie wymogi firm kurierskich.

Jak zabezpieczane są towary do wysyłki?

Za każdy razem dokładamy staranności aby Twój produkt był odpowiednio zabezpieczony i trafił do klienta bez żadnych uszkodzeń.

Z jakimi firmami kurierskimi współpracujecie?

Współpracujemy z polskimi i niemieckimi firmami kurierskimi. Umowy o współpracę mamy podpisane z : DHL Polska, DPD Polska, UPS Polska, Poczta Polska, DHL Niemcy, UPS Niemcy, GLS Niemcy, DPD Niemcy, Deutsche Post, ILOXX.

Jak szybko możecie dostarczyć towary do Niemiec?

M.B.B. Logistics korzysta z dwóch magazynów: jednego  w Słubicach a drugiego we Frankfurcie nad odrą. Naszą silną stroną jest lokalizacja.

Za pakowanie i doręczenie paczek bierzemy pełną odpowiedzialność. Jeśli coś pójdzie niezgodnie z planem, zajmiemy się Twoim zwrotem i możliwie sprawnie wyjaśnimy reklamację.

Wszystkie produkty składowane w naszym magazynie są ubezpieczone.

Wszystkie wysyłane przez nas paczki są ubezpieczone

“Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”

KonfucjuszPARTNERZY: