Z języka angielskiego – spełnienie, polega na oddelegowaniu wszystkich zadań/obowiązków logistycznych sklepu internetowego, do zewnętrznej firmy. W skład takich usług wchodzi:

  1. – Przyjęcie na magazyn, sprawdzenie towaru i rozlokowanie go na półkach

  2. – Pick and pack- gdy klient końcowy dokona zakupu- zdjęcie towaru z półki, zapakowanie go w odpowiedni, bezpieczny sposób i wysłanie, polegające na przekazaniu paczek przewoźnikowi wybranemu przez klienta.

  3. – Obsługa zwrotów- przyjmowanie na stan, ewidencjonowanie i raportowanie klientom paczek, które z różnych powodów nie dotarły do adresata.

  4. – Obsługa posprzedażowa- customer service.

Dzięki skorzystaniu z usług fulfillmentowych właściciele sklepów nie muszą zajmować się trudniejszą częścią sprzedaży internetowej, czyli wszystkimi czynnościami wykonywanymi wokół paczek jak pakowanie, wysyłanie czy obsługa zwrotów. Współpraca z dostawcą usług fulfillment takim jak MBB Logistics umożliwia pracę z dowolnego miejsca- wystarczy dostęp do internetu. Pełna, zdalna kontrola nad stanami magazynowymi, dostawami, zamówieniami czy zwrotami oraz automatyczna integracja ze sklepem pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu co może się przełożyć na szybszy rozwój sklepu internetowego i pozyskiwanie nowych klientów.

Fulfillment by MBB Logistics

Fulfillment w wykonaniu MBB to pełen pakiet usług- od przyjęcia, aż po obsługę zwrotów. MBB Logistics preferuje elastyczne podejście do potrzeb klienta. Szeroki wachlarz połączony z otwartością na wymagania klientów sprawiają, że jesteśmy doskonałym partnerem biznesowym zarówno dla małych jak i dużych sklepów internetowych.

Nasze zalety:

– 10 lat na rynku / już ponad 5 milionów wysyłanych rocznie paczek

– położenie geograficzne: jedna lokalizacja-wysyłka krajowa dla dwóch rynków (PL i DE). To jedyne takie miejsce na mapie polskiego fulfillmentu- wysyłka w Polski dociera do klienta końcowego w Niemczech w ciągu 24 godzin

– same day pick and pack

– wysyłka Amazon/Amazon Prime/ Ebay Plus

– sprawna obsługa zwrotów

– automatyczne połączenie przez API z różnymi systemami sprzedażowymi

– szybki i łatwy onboarding

– pełna automatyzacja procesu sprzedażowego i rachunkowego

– możliwość współpracy z różnymi podmiotami e commerce.

– Zapewniamy klientowi pełna kontrolę stanów magazynowych i zamówień- do pełnego dostępu wystarczy przeglądarka internetowa

– Możliwość współpracy z małymi i dużymi sklepami internetowymi- nie ma u nas minimalnej ilości zamówień, które trzeba wysłać aby nawiązać współpracę

– Najnowsze aktualizacje- nowe typy sklepów internetowych czy kurierów są z automatu dodawane, bez dodatkowych kosztów.

– Customer service pomagający realizować zadania posprzedażowe sklepu ( terminy doręczeń, POD- proof of delivery, realizowanie specjalnych życzeń klienta dotyczących składowanego towaru )

– w pakiecie pomoc z zakresu IT- od pełnej i darmowej integracji ze sklepem w celu zautomatyzowania przesyłania zamówień po wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających cały proces;

M.B.B. Logistics Sp. z o.o. | Os. Przemysłowe 9 | 69-100 Słubice | woj. lubuskie

Telefon: +48 95 750 0006
Mail: kontakt@mbblogistics.pl
Godziny otwarcia: 8:00 – 16:00
NIP: 5981616110
Regon: 080409497

X